Levise heeft een leuk team van ambassadeurs! Momenteel is dit team compleet. Mochten wij weer zoeken naar nieuwe ambassadeurs, dan wordt dat kenbaar gemaakt via social media en deze website.
Jill
Huijbregts
Jill Huijbregts rijdt met haar paard Eventz-Zamacho Z in de Grand Prix. Daarnaast is ze met dit paard geselecteerd voor het KNHS Talententeam! Jill is een actief vlogster. Ze vlogt over haar leven als internationaal dressuurruiter, écht de moeite waard om te volgen! Natuurlijk heeft ze ook een vlog gemaakt over het aanmeten en uitzoeken van haar Levise wedstrijdjassen. Zien? Kijk dan hieronder!
Jill volgen op
YouTube? www.youtube.com/channel/UCSuJnrgGqsQ1pzhpgFP_ATw
De webshop van Jill bezoeken? www.byjill.eu
Anouk van der
Pol
Anouk van der Pol rijdt succesvol Z2 met haar pony Evita. Anouk heeft in 2016 het Startlijsten.nl-Sponsorplan gewonnen. Ëén van haar prijzen was een op maat gemaakt wedstrijdjasje van Levise. Anouk werkt ontzettend hard om haar doelen te bereiken en een jasje sponsoren aan Anouk is dan ook een hele dankbare aangelegenheid!
Savannah Pieters
Savannah Pieters (1991) maakte op
zestienjarige leeftijd haar nationale ZZ-licht debuut met de
Hannoveraanse merrie Ramona. In 2009 is ze geslaagd voor de
Masterclass NHB Deurne en behaalde hiermee het Internationaal
Trainerspaspoort. Savannah rijdt hedendaags succesvol wedstrijden
t/m Lichte Tour dressuur. In 2015 werd ze Drents kampioen ZZ-licht
dressuur en nam in datzelfde jaar twee keer achtereenvolgend deel
aan het Nederlands kampioenschap. Op dit moment rijdt ze succesvol
met Caesar in de Lichte tour. De slipjas op de foto, is natuurlijk
van Levise!
Meer weten van Savannah? www.savannahpieters.nl